Kohtumise kõik väravad sündisid teisel poolajal. Kodumeeskonna viis 49. minutil juhtima Isco, kuid veidi enam kui veerand tundi hiljem saatis Sergio Sánchez palli oma väravasse ja tegi seega seisuks 1:1.

Mängu kangelaseks tõusis Roque Santa Cruz, kes 73. minutil esmalt Malaga uuesti juhtima viis ning kolm minutit hiljem oma teise tabamusega edu kaheväravaliseks suurendas.

Karim Benzema suutis 82. minutil küll ühe värava tagasi lüüa, aga enamaks Jose Mourinho juhendatav Real seekord suuteline polnud ning kaotus oli tõsiasi.

Kui muus osas oli Reali koosseis tänases kohtumises sarnane meeskonna eelmistele mängudele, siis väravas alustas suure üllatusena 25-aastane Antonio Adán. Varumeeste pingil jälgis kohtumist Reali ja Hispaania koondise kauaaegne põhiväravavaht ning meeskonna kapten Iker Casillas.

Madridi Real asub La Ligas 33 punktiga kolmandal kohal. Barcelonale kaotatakse juba 16 silmaga, eest ära on liikumas ka Madridi Atlético, kes jääb 7 punkti kaugusele. Malagale oli tänane võit kolmas järjestikune ning liigatabelis ollakse neljandad, vaid kahe punkti kaugusel Realist.