Kodumeeskonna sangariks tõusis Gonzalo Higuain, kes juba teisel minutil kauni pöördelt löögiga Napoli ette viis. 62. minutil duubeldas ta pommlöögiga eduseisu ja kuna esimese poolaja lõpus oli Inter ka Yuto Nagatomo teise kollase järel vähemusse jäänud, tundus, et sellega on antud mäng otsustatud.

Viis minutit hiljem tõi külalised mängu tagasi aga Adem Ljajic ning 10 mehega jahiti näljaselt ka viigiväravat. Neljandal üleminutil kahel korral ka 2:2 väravale väga lähedale jõuti, kuid esmalt jäi palli teekonnale ette post ja mõned sekundid hiljem näitas suurepärast tõrjetööd Pepe Reina, kes mänguvahendi taas vastu väravaraamistikku lükata suutis.

Raske 2:1 võiduga kerkis Napoli Serie A liidriks, olles 14 mänguga kogunud 31 punkti. Teisel kohal paiknev Inter jääb neist siiski vaid ühe silma kaugusele.

Highlights from the incredible match last night between Napoli and Inter: pic.twitter.com/ksy3JDgFb2— Marco Messina (@Marcocalcio22) December 1, 2015