Barcelona võitis eile hilisõhtul Almeriat 4:1 ning vähendas vahe liidri Madridi Realiga taas ühele punktile. Messi karistuslöök leidis aset 23. minutil ning lõi tabloole Barcelona edunumbrid 2:0.

See oli Messile La Ligas sel hooajal 15. ning Barcelona särgis kokku 367. värav. Barcelona kõigi aegade rekordi omanikust (ametlikes ja sõprusmängudes löödud väravad) Paulino Alcántarast lahutab teda veel vaid kaks tabamust.

9. minutil oli kodumeeskonna juhtima viinud Alexis Sanchez. 26. minutil vähendas Angel Trujillo Almeria kaotusseisu 1:2-le ning selle skooriga mindi ka vaheajale. Carles Puyoli ja Xavi Hernandezi 83. ja 89. minuti väravatele Almerial aga vastust polnud.

Hispaania liiga tabeli tipp: 1. Madridi Real 64 punkti, 2. Barcelona 63, 4. Madridi Atletico 61, 4. Bilbao Athletic 50, 5. Villareal 44, 6. Real Sociedad 43.