Barcelona purustas Levante ning taaskord oli juhtrollis Lionel Messi, kelle tabamused 47. ja 52. minutil meeskonna 2:0 juhtima viisid. Lõppskoori vormistasid Andres Iniesta ning Cesc Fabregas. Victor Valdes tõrjus mängu lõpus ka Levante penalti.

Messil on Hispaania liigas kirjas nüüd 19 väravat 13 kohtumises.

Atletico oli üle Sevilla FC-st. Tervelt kolm meest said kaotajate ridades punased kaardid, kaks meest väljakul ning ühe jagas kohtunik varumeestepingil istunud mängijale, kes kohtuniku suunal sõna võttis.

Atletico asus kohtumist Radamel Falcao realiseeritud penaltist 22. minutil juhtima. 40. minutil lõi Sevilla omavärava. Teisel poolajal lisasid skoori Koke ning João Miranda de Souza Filho.

Real, kes viimase kohtumise Real Betisile kaotas, jääb FC Barcelonast maha nüüd tervelt 11 ning Madridi Atleticost 8 punktiga.