Manchester United otsustas kodusel Old Traffordil peetud kohtumise saatuse kohe alguses, kui asus Ryan Giggsi 2. minuti penaltist 1:0 juhtima, mis jäi ka lõppseisuks.

Liverpool pidi enamuse mänguajast hakkama saama kümne mehega, sest juba 32. minutil eemaldati Steven Gerrard.

Vaata, miks karistas väljakukohtunik Howard Webb Liverpooli kaptenit Steven Gerrardi eemaldamisega:

Algkoosseisud:
Man Utd:
Kuszczak, Rafael Da Silva, Ferdinand, Evans, Evra, Nani, Carrick, Fletcher, Giggs, Berbatov, Hernandez; Vahetusmehed: Lindegaard, Owen, Anderson, Smalling, Fabio Da Silva, Obertan, Gibson.
Liverpool: Reina, Kelly, Skrtel, Agger, Aurelio, Kuyt, Meireles, Lucas,Maxi, Gerrard, Torres; Vahetusmehed: Gulacsi, Kyrgiakos, Babel, Wilson, Ngog,Poulsen, Shelvey.

-------------------------

ManU on sel hooajal koduväljakul Liverpooli juba võitnud - 19. septembril võideti Premier League`i kohtumine 3:2.

Üldse on Inglismaa kaks suurt vutiklubi omavahel kohtunud 180 korda. ManU onvõitnud neist 70 ja kaotanud 60, viigiga on lõppenud 50 mängu.

Liverpooli uus juhendaja Kenny Dalglish asendab BBCi andmetel kaitseliinis Sotirios Kyrgiakose Daniel Aggeriga. Lisaks peaks koosseisus tagasi olema Dirk Kuyt, kes võtab Joe Cole`i või Maxi Rodriguezi koha.

Manchester Unitedil ei saa vigastuse tõttu osaleda Paul Scholes ja John O'Shea. Küsimärgi all on  külmetushaigust põdeva väravavahi Edwin van der Sari osalemine. Ka Wayne Rooney osalemine pole kindel, sest inglast vaevab kerge vigastus.