Nikica Jelavic viis avapoolajal Evertoni juhtima, poolajavileks seadis Wayne Rooney tabloole viiginumbrid 1:1. Teisel poolajal juhtis kodus mänginud Manchester United Danny Welbecki, Nani ja Rooney väravate järel juba 4:2, kuid Jelavic ja Steven Pienaar lõid viimasel kümnel minutil värava.

Inglise liiga liidril Manchester Unitedil on nüüd 35 mänguga kogutud 83 punkti, täna võõrsil Wolverhamptonit 2:0 võitnud Manchester City tõusis kolme punkti kaugusele.

Järjekordse kaotuse sai täna FC Liverpool, jäädes kodus alla West Bromwich Albionile 0:1. See oli Liverpooli ekstreeneri Roy Hodgsoni juhendatavale Albionile üldse esimene võit Anfieldi staadionil viimase 45 aasta jooksul.

Liverpool on nüüd 46 punktiga kaheksas, viis meeskonda on neist vaid 1-3 punkti kaugusel.