United asus juhtima 21. minutil, kui ilusa söödumängu järel saatis palli väravasse Ashley Young. Kuus minutil hiljem tõmbas Inglismaa noortekoondislane Michael Keane karistusalas maha Gareth Bale`i ja viimane realiseeris penalti.

37. minutil lõi Young oma teise värava, viies Unitedi uuesti ette. Teisel poolajal oli Real lähedal viigiväravale, kui Bale`i karistuslöök raksatas posti.

74. minutil tõi Real väljakule ka Cristiano Ronaldo, kuid viigiväravat neil lüüa ei õnnestunudki. Hoopis vahetusmees Javier Hernandez jõudis 80. minutil sihile ja vormistas lõppskoori.

United kohtub turniiri finaalis FC Liverpooliga, kes võitis eile Joe Alleni ja Suso väravatest 2:0 AC Milani.

Senine USA jalgpallimängude publikurekord (101 799) pärines 1984. aasta olümpiamängude finaalist, kus Prantsusmaa alistas Pasadenas Brasiilia 2:0.

Koosseisud: Madridid Real: Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Nacho, Carvajal, Illarramendi, Alonso, Modric, Isco, Bale. Vahetusest: De Tomas, Ronaldo.
Manchester United: De Gea, M Keane, Evans, Jones, Valencia, Young, Herrera, Fletcher, Mata, Welbeck, Rooney. Vahetusest: Zaha, Shaw, Blackett, Cleverley, Lingard, Kagawa, Hernandez.