Aleksandr Kolarov viis City võimsast karistuslöögist juba 5. minutil juhtima. Eduseisu kasvatas 60. minutil vahetusest sisse tulnud Sergio Agüreo. Mänguseisu vormistas 89. minutil James Milner.

Londoni Chelsea oli Norwich Cityst üle koguni 4:1. Küll aga jäädi 11. minutil kaotusseisu, kui mängu skoori avas Grant Holt.

Chelsea jõudis viigini juba 3 minutit hiljem, kui täpne oli Fernando Torres. Frank Lampard viis 22. minutil pealinlased juhtima. Uus mängumees Eden Hazard lisas skoori 31. minutil ja tulemuse vormistas 76. minutil Branislav Ivanovic.

Londoni Arsenal alistas West Ham Unitedi 3:1. Seejuures jäädi 21. minutil Mohamed Diame väravast tagaajaja rolli. Arsenal jõudis viigini Olivier Giroud väravast 41. minutil. Theo Walcotti tabamus 71. minutil kindlustas eduseisu ning edu kasvatas 83. minutil Santi Cazorla.

Viasati kokkuvõte Arsenali mängust

Londoni Chelsea jätkab tabeli tipus, 7 mängust on võetud 6 võitu ja viik. Manchester City tõusis liigatabelis teisele kohale, olles 7 voorust kogunud 4 võitu ja 3 viiki. Arsenal on 3 võidu, 3 viigi ja kaotusega viiendal kohal.