Külalismeeskonna viis 15. minutil juhtima Sergio Agüero, kes avapoolaja lõpus reie tagaosa vigastas ning välja vahetati.

51. minutil viis City 2:0 ette Yaya Toure, kes realiseeris penalti. Hetk varem oli Tottenhami kaitsja Danny Rose saanud vastuolilise punase kaardi.

Edin Dzeko viis 54. minutil City juba 3:0 juhtima ning kuigi Étienne Capoue suutis 59. minutil ühe värava tagasi lüüa, olid Stevan Jovetić 78. ja Vincent Kompany 89. minutil täpsed ning tegid lõppskooriks 5:1

Vaata tipphetki!

Londoni Chelsea tegi kodus üllatuslikult 0:0 viigi West Ham Unitediga, Aston Villa võitis suureskoorilises mängus West Bromwich Albioni 4:3 ning Sunderland alistas Stoke City 1:0.

Chelsea - West Hami mängu tipphetked:

Manchester City tõusis tänase võiduga liiga ainuliidriks, olles kogunud 53 punkti. Londoni Arsenal, kes tegi eile viigi Southamptoniga, langes 52 punktiga teiseks. Kolmandal kohal jätkab Londoni Chelsea 50 silmaga.