Kuigi Valencia ja Los Blancos'e vaheline kohtumine algas kodumeeskonna täieliku dikteerimisega, siis avapoolajal juhtima minna ei suudetud minna. Seda ei suutnud teha ka külalised ja väravatesadu jäi teiseks poolajaks.

54. mänguminutil asus Real kohtumist juhtima, kui Gonzalo Higuain peaga Karim Benzema tsenderduse raamide vahele saatis. Mõni minut hiljem oli aga seis tablool viigis, kui David Villa samuti oma peamänguoskust demonstreeris, kirjutab soccernet.ee.

65. minutil võttis aga Kuninglik Klubi jällegi juhtohjad enda kätte, kui Marcelo Higuainile hea söödu andis ja viimane võrku sahistas. Kümme minutit enne kohtumise lõppu oli aga taas seis viigis, kui vahetusest mängu sekkunud Joaquin tõsise puraka Iker Casillase tõrjest väravasse saatis.

Ent möödus vaid 180 sekundit, mil avapoolajal vigastada saanud Pepe asemel platsile pääsenud Ezequiel Garay Xabi Alonso karistuslöögist tulnud palli peaga Cesar Sancheze selja taha saatis ning sellega pealinlastele ülitähtsa 3:2 võidu tõi.

Valencia - Real Madrid 2:3 (0:0)