Kõik algas Reali jaoks kurjakuulutavalt kui 16. minutil jäädi kodusel Santiago Bernabéu´l kaotusseisu. 71 000 pealtvaataja ees viis külalised juhtima Deportivo ründeliini raudvara Riki.

Ronaldo alustas väravatesadu 23. minutil olles täpne penaltilöögil. Poolaja lõpetas Real juba 3:1 eduseisul, sest 38. minutil skooris Angel di Maria ja 44. minutil lisas teise tabamuse Ronaldo.

Teisel poolajal pööret mängu ei tulnud ning Reali eduseisu kasvatasid Pepe (66. minutil) ja veelkord Ronaldo (84. minutil penaltist).

Tabelisse kolmanda võidu teeninud tiitlikaitsja Real tõusis 10 punktiga kuuendaks. Täiseduga jätkaval FC Barcelonal on 18 punkti, Malagal 14, Madridi Atleticol 13, Mallorcal ja Sevillal 11 punkti.