Viiemängulise võiduseeria pealt Southamptoni vastu läinud Arsenal jäi 80. minutil platsile kümnekesi, sest Mathieu Flamini oli kahe jalaga sisse sõitnud Morgan Schneiderlinile.

Mängu asus juhtima kodumeeskond 21. minutil Jose Miguel Fonte peast ning Southamptoni juhtimisel mindi vaheajale. Väravate sadu läks lahti 48. minutil, mil Olivier Giroud viigistas 1:1 ja Santi Cazorla viis Arsenali neli minutit hiljem 2:1 ette. Möödus veel kaks minutit, kui pall oli juba Adam Lallana tabamusest Arsenali väravas.

Vaata tipphetki!

Manchesteris nähti samal ajal värskelt Chelseast ostetud Juan Mata debüüti, kes aitas Unitedi 2:0 võidule Cardiffi üle. Robin van Persie lõi esimese värava 6. ja Ashley Young teise 59. minutil. Mata alustas algrivistuses ja vahetati välja alles 84. minutil.

Liverpooli derbist kujunes õuduste õhtu Evertonile, kes pidi võõral väljakul tunnistama "punaste" 4:0 paremust. Steven Gerrard ja Luis Suarez lõid Liverpooli esimese ja viimase värava, kaks keskmist sepistas Daniel Sturridge lühikeste vahedega 33. ja 35. minutil. Tabelis neljandal kohal jätkava Liverpooli võit võinuks olla veelgi suurem. Näiteks ei realiseerinud Sturridge 55. minutil penaltit, põrutades selle keskelt üle värava.