Avapoolaeg kuulus kodumeeskonnale 2:0, kui võrku sahistasid Angel Di Maria ja Kylian Mbappe. Kolmas tabamus sündis teise poolaja algul Lyoni kaitsja Fernando Marcali õnnetust omaväravast. Nimelt proovis brasiillane palli kastis puhtaks lüüa, kuid põrutas hoopis mänguvahendi tühja väravasse.

Lyon suutis aga mängu tagasi tulla ning juba 59. minutil oli seis külaliste poolt vaadatuna 2:3, kui täpsed olid Martin Terrier ja Moussa Dembele. Tagasitulekut Lyon siiski lõpuni vormistada ei suutnud ning tabamuseni jõudis taas PSG. 79. minutil vormistas 4:2 lõppseisu Edinson Cavani.

Hooaja 20. võidu saanud PSG hoiab 62 silmaga kindlalt liidrikohta. Teisel kohal paiknev Marseille jääb juba 12 punktiga maha. Lyon hoiab 33 silmaga üheksandat positsiooni.