Ajax läks kohtumist juhtima juba seitsmendal minutil, kui täpne oli Sebastien Haller. Külalised juhtisid matši pikalt, Twente jõudis viigiväravani alles 84. minutil tänu Julio Pleguzuelo tabamusele.

Viimane sõna jäi siiski Ajaxile, täpsemalt öeldes Huntelaarile. 89. minutil platsile pääsenud Huntelaar viis kõigest minut hiljem külalised ette. Esimesel lisaminutil leidis Zakaria Labyad hea sööduga Huntelaari üles, kes ei jätnud võimalust kasutamata ning vormistas 3:1 lõppseisu.

Ühtlasi sai temast esimene jalgpallur Hollandi kõrgliigas ajaloos, kes 89. minutil väljakule tulles jõudnud kaks väravat lüüa. Varasemalt ka Madridi Reali, AC Milani ja Schalke ridadesse kuulunud Huntelaar naasis Ajaxissse 2017. aastal. Viimase nelja hoojaga on ta kõikide sarjade peale löönud 121 mänguga 53 väravat.

Ajax jätkab liidrina, olles kogunud 38 punkti. Feyenoord jääb Amsterdami klubist maha kolme silmaga. Twente jätkab seitsmendal kohal.