Juventus jäi põnevas mängus Bari vastu avapoolaja lõpuks 1:2 taha ning see ei olnud klubi treener Ciro Ferrara jaoks kaugeltki meeldiv olukord, sest tema töökoht ripub niigi pärast Meistrite liigast väljalangemist juuksekarva otsas.

Teisel poolajal olukord palju paremaks ei muutunud. Juventus küll surus ja surus, kuid võimalusi ära ei realiseeritud ning samamoodi läks raisku ka penalti, mis 68. minutil teeniti, vahendab soccernet.ee.

Õhtu läks Juve jaoks veel hullemaks, kui 81. minutil lõi Sergio Almiron, keda Juventus jätkuvalt omab, Bari eduseisuks juba 3:1, mis jäi ka mängu lõpuni püsima.

Bari - Juventus 3:1 (2:1)
7. Meggiorini, 44. pen. Barreto, 81. Almiron - 23. Trezeguet

Teises laupäevases mängus toimus samuti korralik draama, kui viimase 15 minutiga tuli Cagliari Napoli vastu välja 0:2 kaotusseisust, läks juhtima ning lasi vastasel viigistada.

Cagliari 90. minutil löödud 3:2 värava ja Napoli lisatud minuteil löödud viigivärava vahele mahtus ka Ezequiel Lavezzi punane kaart, kui argentiinlane otsustas täiest jõust Cagliari peatreenerit palliga lüüa.

Cagliari - Napoli 3:3 (0:1)