Pühapäeval oli Helsinborgsis fännide kakluses hukkunud üks Djurgardeni toetaja ning kohalikud jalgpallijuhid lootsid, et vähemalt teine mängupäev möödub intsidentideta. Enne mängu peeti Stockholmi Friends Arenal leinaseisak ning tribüünil võis näha mitmeid leina väljendavaid plakateid.

Kaos puhkes teise poolaja alguses, kui IFK fännid süütasid pürotehnikast põlema ühe tribüüni. Tuletõrjealarm hakkas tööle ja mäng tuli paariks minutiks peatada.

Stockholmi politsei teatas hiljem, et üks tõrvikutest tabas 9-aastast poissi, kes pääses siiski õnnetusest vigastuseta.

Mängu eel läksid AIK ja IFK fännid ka linna peal kaklema. Politsei teatel oli tegu väikse intsidendiga, milles osales 20 inimest.

Göteborg võitis kohtumise 2:0. Soccerway.com andmetel jälgis kohtumist tribüünil 30 650 pealtvaatajat.