Sellega taastas PSG liigatabelis viiepunktilise eduseisu, mille teise koha meeskond Monaco oli reedel 3:2 võiduga Stade de Reimsi üle kahele silmale vähendanud.

Ibrahimovic viis PSG juhtima 32. minutil penaltist, mille oli tekitanud serblasest kaitsja Uros Spajci, kes tõmbas karistusalas maha Argentina ründaja Ezequiel Lavezzi.

Vahetult enne vaheaega viigistas Wissam Ben Yedder seisu. Kui teisest poolajast oli möödas 11 minutit, viis Lavezzi PSG 2:1 ette (Ibrahimovicilt resultatiivne sööt). Ibrahimovici teine tabamus lõi 69. minutil tabloole numbrid 3:1.

Külaliste teise värava lõi Ben Yedder 72. minutil. 89. minutil tõrjus Zacharie Boucher Ibrahimovici penalti, kuid tagasipõrkunud pallist vormistas rootslane siiski lõppskoori.