Daniel Caligiuri viis Wolfsburgi avapoolaja keskel 1:0 juhtima, kuid teise poolaja alguses mängu vahetatud (!) Lewandowski lõi kodupubliku rõõmuks värava 51., 52., 55., 57. ja 60. minutil.

Poolakas sai hakkama ka Bundesliga ajaloo kiireima kübaratrikiga. Mõistagi pole keegi Saksamaal löönud nii kiiresti ka nelja ja viit väravat. Viimati sai Bundesligas ühes mängus viie väravaga hakkama Michael Tönnies (Duisburg) 24 aastat tagasi.

Bayern võitiski selle kohtumise 5:1 ning jätkab kuue vooru järel täisedu 18 punktiga. Mängu vähem pidanud Dortmundi Borussial on teisena 15 punkti, Wolfsburgil kolmandana 11 silma. Ragnar Klavani koduklubi Augsburg on viie mänguga kogunud 4 punkti ning asub 14. kohal.