Interi jaoks algas mäng kurjakuulutavalt, sest juba 8. minutil jäi meeskond kaotusseisu, kui Antonio Candreva roomlased juhtima viis.

24. minutil jäi kodumeeskond aga vähemusse, kui Mauricio punase kaardi tõttu väljakult pidi lahkuma.

Vaid kolm minutit hiljem suutis Hernanes - mees, kes neli eelmist hooaega oli põhimees just Lazios - Interi täpse karistuslöögiga viigini tuua.

61. minutil jäi Lazio juba üheksaksakesi, sest teise kollase kaardi sai Federico Marchetti.

Mängu kangelaseks kerkis aga just Hernanes, kes 84. minutil kaitsjate eest ära jooksis ja täpse löögiga Interile 2:1 võidu tõi.

Tasub märkida, et kui oma endise koduklubi vastu õnnestus 29-aastasel brasiillasel lüüa 2 väravat, siis eelneva 23 mänguga oli tal kirjas vaid 3 tabamust.

Meistrite liigasse pääsevad Itaaliast kolm meeskonda ning hetkel liiguvad selles suunas lisaks juba tiitli kindlustanud Torino Juventusele (80p) AS Roma (64p) ja Rooma Lazio (63p). Hetkeseisuga mängivad tuleval hooajal Euroopa liigat aga Napoli (60p) ja Fiorentina (55p), kuigi nii Sampdorial (54p) kui Interil (52p) on kolm vooru enne lõppu hea õnne korral võimalik veel ise viie parema hulka ehk eurosarja murda.