Dortmund alistas koduväljakul 5:0 Berliini Unioni. Jadon Sancho viis 13. minutil võõrustajad juhtima, loetud minutid hiljem sahistas võrku Haaland.

Teise poolaja keskel said jala valgeks ja Marco Reus ning Axel Witsel. Viimane sõna jäi aga Haalandile, kui 76. minutil vormistas norralane 5:0 lõppseisu.

Haaland, kes jaanuaris Austria hiiust Red Bull Salzburgist Saksamaale siirdus, on löönud esimese kolme kohtumisega juba 7 väravat. Ta on esimene mängija, kes seda Bundesliga ajaloos suutnud. Kusjuures kõik tema löögid, mis on läinud raamide vahele, on lõppenud ka võrgus.

Haalandi väravad:

Heas hoos jätkab ka Müncheni Bayern, kes kerkis 3:1 võiduga Mainzi üle uueks Bundesliga liidriks. Valitsevale meistrile tõid võidu Robert Lewandowski, Thomas Mülleri ja Thiago Alcantara tabamused.

Bayernil on liidrina koos 42 punkti. Leipzig jääb kahe silmaga maha, aga neil on ka üks kohtumine vähem peetud. Dortmund hoiab 39 punktiga kolmandat positsiooni.

Leipzig peab oma 20. mänguvooru kohtumise täna õhtul, kui võõrustatakse Borussia Mönchengladbachi.