West Hami väravad sündisid kõik teisel poolajal, kui 13 minutilise vahega skoorisid Winston Reid, Ricardo Vaz Te ja Ravel Morrison.

Londoni Arsenal ei suutnud liidrikohal positsiooni kindlustada, saavutades West Bromi vastu 1:1 viigi. West Bromi viis 41. minutil Claudio Yacob juhtima, 62. minutil Jack Wilshere viigistas.

Londoni Chelsea alistas 3:1 Norwich City. Chelsea asus juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Oscar. Anthony Pilkington tabamus 67. minutil tõi tabloole viiginumbrid, kuid Eden Hazardi ja Williani väravad kindlustasid võidu siiki pealinnaklubile.

Southampton võitis 2:0 Swansea City ning tõusis võiduga neljandale kohale.

Londoni Arsenalil on liidrina 16 punkti. Järgnevad Liverpool (16), Chelsea (14), Southampton (14), Manchester City (13) ja Tottenham Hotspur (13).