Ülikiire värava lõi Jay Rodriguez, kes lõikas vahelt Chelsea mängija Michael Essieni kohutava tagasisöödu.

Chelsea pööras kaotuse võiduks teisel poolajal - 55. minutil Gary Cahill viigistas, seitse minutit hiljem lõi John Terry 2:1 ja viimasel minutil Demba Ba 3:1.

Manchester City võitis täna Samir Nasri kahe värava abil kodus Swanseat 3:0 ja tõusis kolmandaks.

13 vooru järel on Arsenalil liidrina 31 punkti. Chelsea on 27 punktiga teine, Manchester City 25 silmaga kolmas. Täna Hull Cityle üllatuslikult 1:3 kaotanud Liverpool (24) jagab Evertoniga neljandat kohta. Newcastle`il on 23, Southamptonil 22 ning täna omavahel 2:2 viiki mänginud Manchester Unitedil ja Tottenhamil vastavalt 22 ja 21 silma.