Emotsioonid keesid kohtumises üle pärast seda, kui Darren Fletcher väidetavalt Ashley Cole vastu määrusi rikkus ja seeläbi Chelseale 76. minutil karistuslöögi kinkis. Videokordus näitas, et tegelikult mängis Fletcher siiski palli, kuid karistuslöök oli tõsiasi ja andma asus seda Frank Lampard, kelle tsenderduse lükkas Unitedi väravasse John Terry, vahendab soccernet.ee.

Nüüd läks mäng täiesti metsikuks, eriti kippusid vaidlema ja vigu tegema ManU mängumehed, mis on ka mõistetav, kui ollakse suure rivaali vastu kaotusseisus.

Kollaseid kaarte jagas kohtunik teisel poolajal koguni kuus. Chelsea poolt said oma nime märkmikusse Drogba, Ivanovic ja Carvalho ning ManU-l Rooney, Evans ja Valencia.

Vaatamata mängu lõpuminuteil tekkinud kergele ManU survele püsis skoor muutumatuna ja Chelsea võttis oma fännide ees teenitud 1:0 võidu.

Londoni Chelsea edu lähimate rivaalide ees kasvas nüüd viiele punktile. Arsenalil teisena on aga üks mäng vähem peetud.