Võõrustajad pidasid vapralt vastu vaid 21 minutit, kui Karim Benzema Reali peaga väravast juhtima viis. Benzema andis väravasöödu ka teise tabamuse sepistanud Kakále 35. minutil. 67. minutil lisas kolmanda värava Jose Rodriguez, kümme minutit hiljem hoolitses kodumeeskonna auvärava eest Javi Lara. Lõppskoori vormistas Benzema Kaká söödust 88. minutil.

Avamängu võitsid ka Madridi Atletico, Malaga ja Real Zaragoza, madalama liiga klubile jäid aga alla Rayo Vallecano ja Celta Vigo. Korduskohtumised peetakse 28. novembril.

Atletico oli 3:0 parem esiliiga meeskonnast Jaen. Malaga alistas 4:3 kolmanda liiga meeskonna Cacereno ning Zaragoza 1:0 Granada. Celta Vigo libastus tulemusega 0:2 esiliiga meeskonna Almeria vastu, Rayo kaotas 0:1 esiliigaklubile La Palmas.