Manchester klubi, kes oli poolfinaalis alistanud AC Milani, läks kohtumist juhtima 61. minutil, kui hiljuti hangitud Alvaro Negredo vasturünnaku täpse löögiga realiseeris.

Juba 65. minutil õnnestus Bayernil, kes oli finaalikoha taganud võiduga Sao Paulo üle, seis viigistada - penalti realiseeris Thomas Müller.

Mullu hiilgava hooaja teinud Bayernil õnnestus võiduvärav lüüa 73. minutil, mil Thomas Mülleri tsenderduse suunas peaga väravasse Mario Mandžukic.

Pep Guardiola juhendatav Bayern on võitnud uue hooaja eel küll kõik sõpruskohtumised ning kaks sõprusturniiri, kuid ainsas ametlikus mängus - Saksa superkarikas Dortmundi Borussia vastu - saadi 2:4 kaotus.

Koosseisud:
Müncheni Bayern: Neuer, Lahm, Martinez, Dante, Alaba, Schweinsteiger, Müller, Thiago, Robben, Ribery, Kroos. Vahetusest sekkusid Buyten, Mandžukic, Rafinha, Boateng, Weiser.

Manchester City: Pantilimon, Zabaleta, Kompany, Boyata, Clichy, Milner, Fernandinho, Barry, Nasri, Jovetic, Negredo. Vahetusest sekkusid Toure, Gonzalez, Dzeko.

Kolmanda koha mängus alistas Milan Kingsley Boatengi väravast Sao Paulo.

Jose Mourinho ja Londoni Chelsea püsivad hooaja eel endiselt võitmatuna. Eile alistati USA-s Indianapolises peetud sõpruskohtumises Oscari ja Eden Hazardi väravatest 2:0 Milano Inter.

Madridi Real on samuti turneel USA-s. Glendale`is toimunud mängus alistati 3:1 Los Angeles Galaxy. Reali eest oli kaks korda täpne Karim Benzema, ühe värava lõi Angel Di Maria. Galaxy ainsa tabause eest vastutas Jose Villarreal.

Müncheni Bayern 2:1 Manchester City