Avapoolajal suutis 16-kordne karikavõitja lüüa tugevuselt teises liigas mängivale Kaiserslauternile kaks väravat, kui Bastian Schweinsteiger võõrustajad 23. minutil juhtima viis ja Toni Kroos 32. minutil eduseisu suurendas.

Thomas Müller viis tiitlikaitsja 50. minutil juba 3:0 juhtima ning kuigi Simon Zoller tõi 60. minutil autsaideri veel kahe värava kaugusele, kindlustasid Thomas Müller, Mario Mandžukic ja Mario Götze Bayernile koha finaalis.

71. korda peetavate karikavõistluste võitja selgub 17. mail Berliini olümpiastaadionil, kui Bayern kohtub Dortmundi Borussiaga. Jürgen Kloppi hoolealused alistasid teises poolfinaalis teisipäeval Wolfsburgi 2:0.

Dortmund ja Bayern mängisid viimati finaalis omavahel 2012. aastal, kui esimesena nimetatu sai mälestusväärse 5:2 võidu. Mullu tiitlit võites alistas Bayern finaalis Stuttgarti 3:2.

Bayern 5-1 Kaiserslautern (2-0)
23' Schweinsteiger, 32' Kroos, 50' (p) Müller, 78' Mandžukic, 90'+1 Götze - 60' Zoller