Kohtumist asus 13. minutil juhtima Tottenham, kui Gareth Bale vastaste eksimuse ära kasutas ja palli väravasse saatis. 28. minutil viigistas West Ham Andy Carrolli penaltist seisu 1:1´le ning 58. minutil viis Joe Cole kodumeeskonna isegi juhtima.

Tottenhamil õnnestus kohtumine enda kasuks pöörata mängu viimasel veerandtunnil, kui Gylfi Sigurdsson esmalt viigivärava lõi ning Bale 90. minutil iluväravaga külalisvõistkonnale võidu kindlustas.

West Ham peab kaotusele vaatamata tänama oma väravavahti, 37-aastast Jussi Jääskeläinenit, kes mitmel korral kodumeeskonna imetõrjega halvimast päästis.

Eile kaks väravat löönud Bale tõusis 15 tabamusega Inglise liiga paremuselt kolmandaks väravakütiks, temast enam on väravaid kirja saanud vaid Robin van Persie (19) ja Luis Suarez (18).

Meistrite Liiga koha eest võitlevale Tottenhamile oli eilne võit üsna oluline, sest liigatabelis kerkiti Chelseast kahe punktiga mööda kolmandaks. West Ham on 30 punktiga tabelis 14. kohal.