Parma 2:1 võidumängus Udinese üle lõi 35-aastane Crespo võitjate mõlemad väravad jõudes niimoodi Itaalia liigas 150. tabamuseni. Argentiinlane oli täpne 23. minutil penaltist ja 56. minutil, kui teist korda pidi palli oma seljatagant välja võtma Sloveenia koondise väravavaht Samir Handanovič. Teine värav tähistaski ümmargust numbrit, milleni Itaalia Serie A-s on jõudnud vähesed välismaalased.

Tänavu on Crespo Itaalia liigas väljakule saanud 14 kohtumises ja löönud 6 väravat. Enamat on suutnud vaid 7 mängijat, esikohta jagavad hetkel 9 väravaga Udinese eest Parma vastu skoorinud Antonio Di Natale, Interi ründeäss Samuel Eto`o ja Napoli uruguaylasest ründaja Edinson Cavani.

Väravate arvu silmas pidades jääb Crespo parim "paugutamine" Rooma Lazio aegadesse kui ta hooajal 2000/2001 lõi 32 mängus 26 tabamust.