Mahhatškala Anži, mida asus juhendama pärast Guus Hiddinki lahkumist René Meulensteen, kaotas eile kodus 0:1 Rostovile. Kohtumise ainsa värava lõi 52. minutil Guelor Kanga Kakou, kelle löök Christopher Samba jalast rikošetiga üle Vladimir Gabulovi väravasse lendas.

Mullune pronksimeeskond Anži on kogunud nelja vooruga vaid kaks punkti ning asub 13. kohal, kuid konkurentide õnnestumisel võib Dagestani klubi langeda vooru lõpuks viimaseks ehk 16ndaks. Rostov on seevastu alustanud meistrivõistlusi üllatavalt hästi - nelja vooru järel ollakse 10 puntkiga liidrid.

Peterburi Zenit alistas tänu Danny kolmele väravale Nižni Novgorodi Volga ja tõusis liigatabelis 7 punktiga kolmandaks. Zenit teenis võidu vaatamata sellele, et Hulk teenis 27. minutil üsna vaieldava teise kollase kaardi (esimese oli saanud ta 2 minutit varem) ning Peterburi meeskond pidi kogu ülejäänud kohtumise mängima vähemuses. Volga on nelja mänguga kogunud 4 punkti ning asub 10. kohal.

Anži 0:1 Rostov