Venelased võitsid Moskvas Podmoskovije staadionil peetud mängus juba avapoolaja 4:0.

58. minutil sai Eesti koondise väravavaht Daniil Savitski karistusalas tehtud vea eest punase kaardi ja Eesti jätkas kümnekesi. Venelased küll teenitud penaltit realiseerida ei suutnud, kuid järgnevalt löödi veel kolm väravat.

Neist väravatest kaks sündisid pärast seda, kui Eesti jäi üheksakesi. Nimelt sai 78. minutil Siim Luts vigastada, kuid kõik Eesti koondise vahetused olid selleks ajaks tehtud.

Eesti koosseis: Daniil Savitski, Dmitri Smirnov (39. Andrei Veis), Vladislav Tšurilkin, Igor Morozov, Marti Pähn, Ervin Kõll (60. Valeri Smelkov), Henri Anier, Siim Luts*, Aleksandr Lamonov (46. Kaspar Kaldoja), Sergei Zenjov, Eduard Komarov.

Lisaks Eestile ja Venemaale kuuluvad alagruppi veel Saksamaa ning Bosnia ja Hertsegoviina.

Eesti peatreener Frank Bernhardt kutsus EM-valikturniiriks koondisesse 18 mängijat.