Valusa kaotuse saanud Interi peatreeneri karjäär klubis võib juba läbi olla

 (3)
Valusa kaotuse saanud Interi peatreeneri karjäär klubis võib juba läbi olla
Antonio ConteLu Yangtonglian/Uefa/Xinhua via ZUMA Press

Milano Interi jalgpalliklubi jaoks lõppes hooaeg reede õhtul nukral toonil, kui UEFA Euroopa liigas jäädi finaalis 2:3 alla Sevillale. Peatreeneri Antonio Conte jaoks võis see olla viimane kohtumine Interi juhendajana.

"Me kohtume järgmisel nädalal klubiga ning arutame minu tuleviku üle," rääkis esimest hooaega Interit juhendanud Conte. "Ma pole kindel, kas juhendan võistkonda ka järgmisel hooajal, seda otsustame koos. Inter plaanib tulevikku nii minuga kui ka ilma."

Conte tulevik Interis sattus küsimärgi alla juba augusti alguses, kui ta kritiseeris avalikult klubi juhtkonda, kes keerulisel ajal liiga vähe talle ja mängijatele tuge avaldasid. "Ma ei usu, et nii mängijate kui minu tööd oleks tunnustatud. Saime klubilt väga vähe kaitset. Absoluutselt null," kritiseeris Conte.

Ehkki hooaeg sai kurva lõpu, võivad Conte ja Co esimese aastaga siiski rahule jääda. Lisaks Euroopa Liigale oldi tiitliheitluses ka Itaalia kõrgliigas. Lõpuks jäädi järjekordse tiitli võitnud Juventusele alla kõigest ühe punktiga.

Futboliit (talgpall)