Valus hetk: ManCity võrku kolm palli löönud ründetuus sai mängujärgses intervjuus teada, et poolfinaali avamäng jääb tal vahele

 (3)
Son Heung-Min sai lõpuvile järel rõõmustada, kuid peagi sai ta hoopis kurbade uudiste osaliseks.
Son Heung-Min sai lõpuvile järel rõõmustada, kuid peagi sai ta hoopis kurbade uudiste osaliseks.Foto: JON SUPER, AP/Scanpix

Tottenhami jalgpallimeeskond on jõudnud Meistrite liigas poolfinaali ja seda vaatamata olukorrale, kus mitmed nende põhimängijad on vigastustega kimpus. Amsterdami Ajaxi vastu toimuvaks poolfinaaliks sai Tottenham veel ühe valusa löögi.

Manchester City'ga peetud veerandfinaalseeria lõppes lõppskooriga 4:4 ning Tottenham pääses edasi tänu võõrsil löödud väravate reeglile. Tottenhami neljast väravast kolm sai kirja Lõuna-Koreast pärit ründetuus Son Heung-Min. Poolfinaali avamängu peab Son aga kollaste kaartide tõttu kõrvalt vaatama.

Kui pealtvaatajatele ja fännidele oli koheselt selge, et Son'il tuleb Ajaxiga peetavat avamängu tribüünilt vaadata, siis Lõuna-Korea ründaja oli eelmise kollase kaardi suutnud ära unustada ning niimoodi sai ta oma saatusest teada alles mängujärgses intervjuus.

„Ma tõesti ei teadnud,“ vastas Son Saksamaa televisiooni küsimusele ning oli ilmselgelt murtud, et ta ei saa meeskonda järgmises tähtsas matšis aidata.

Tottenham ja Ajax peavad poolfinaali avamängu 30. aprillil esimese koduväljakul. Korduskohtumine toimub 7. mail Amsterdamis. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi FC Liverpool ja FC Barcelona.

Futboliit (talgpall)