Juba 34. minutiks juhtis Cagliari 3:0. Võõrustajad viis juhtima Marko Rog, eduseisu kasvatasid Fabio Pisacane ja Giovanni Simeone. 3:0 eduseisus ka poolaeg lõppes.

Teisel poolajal said värava kirja veel Joao Pedro ja belglasest keskväljamootor Radja Nainggolan. Nainggolanit võib pidada tänase võidu peaarhitektiks, kui belglane andis veel kolm resultatiivset söötu. Dusan Vlahovic sahistas kahel korral võrku Fiorentina poolelt, kui oli täpne 75. ja 87. minutil.

Klavan sai kolmandat kohtumist järjest kirja 90 minutit. Cagliari jaoks oli see juba kolmandaks järjestikuseks võiduks. Kaotust pole Sardiinia meeskond pidanud tunnistama juba 10 mängu järjest.

Ühtlasi tõusis Cagliari 24 silmaga kolmandale kohale. Teisel kohal paiknevast Torino Juventusest jäädakse maha viie silmaga. Päeva lõpuks võib nende koht siiski muutuda, sest 12. vooru kohtumised on veel pidamata AS Romal, Rooma Laziol ja Atalantal.