Kuigi ehmatusega olid seni pääsenud mitmed Premier League'i tiimid, polnud enne tänast ükski meistriliiga sats siiski madalama liiga meeskonna vastu konkurentsist langenud.

See "iluviga" sai parandatud täna, kui tugevuselt neljandas liigas palliv Oxford United Swansea vastu järgmisesse ringi marssis. Hetkel Premier League'is 17. kohal virelev Swansea asus kohtumist küll 23. minutil Jefferson Montero tabamusest juhtima, kuid 59. minutiks oli kodumeeskond juba omakorda 3:1 eduseisus.

Peagi lõi Bafetimbi Gomis tabloole numbrid 2:3, kuid enamaks külalistel jõudu ei jätkunud ja seega pidi Inglismaa kõrgliigameeskond esimest korda pärast 2012. aastat FA Cupi raames neljanda liiga tiimi paremust tunnistama. Viimati libastus League Two klubi vastu Wigan Athletic, kes jäi neli aastat tagasi 1:2 alla Henrik Ojamaa endisele koduklubile Swindon Townile.

Sarnaselt Oxfordile tagas pileti järgmises ringis ka Londoni Chelsea, kes alistas koduplatsil 2:0 tugevuselt kolmandas liigas palliva Scunthorpe'i. Guus Hiddinki juhendatavatele tõid võidu Diego Costa ja Ruben Loftus-Cheeki väravad vastavalt 13. ja 68. minutil.

Kahe kõrgliigameeskonna Tottenham Hotspuri ja Leicester City duellis läheb vaja aga korduskohtumist. Sealjuures suutis kodutiim Tottenham 2:2 viiginumbrid jalule seada alles 89. minutil, kui penaltipunktilt oli täpne Harry Kane.