Kui Real võitis täna võõrsil Real Sociedadi 1:0, Madridi Atletico kodus Rayo Vallecanot samuti 1:0, siis Barcelona sai võõrsil jagu Real Betisist 2:0. Alates 35. minutist, kui eemaldati Betisi sakslasest keskkaitsja Heiko Westermann, arvulises ülekaalus mänginud Barcelona väravad lõid Ivan Rakitic 49. ja Luis Suarez 81. minutil.

Kaks vooru enne hooaja lõppu on La Liga tabeliseis väga intrigeeriv: Barcelonal ja Atleticol on 85 ning Realil 84 punkti. Ülivõimas väravate vahe (+75) annab esikoha Barcelonale, kellel jääb veel mängida kodus Espanyoliga ja võõrsil Granadaga.

Atletico mängib veel võõrsil tabeli viimase Levantega ja kodus Celta Vigoga, Madridi Reali ootavad kohtumised kodus Valencia ja võõrsil Deportivo La Coruñaga.