Evertonile tagas A-alagrupis edasipääsu Tim Cahilli tabamus 85. minutil — Inglismaa klubi võitis kodus St. Peterburi Zeniidi 1:0. Viimase tunni mängis Venemaa klubi seejuures kümnekesi, kuna Nicolas Lombaerts sai punase kaardi, sest kohtuniku meelest mängis ta väravajoonel käega. Mikel Arteta kergelt teenitud penaltit aga realiseerida ei suutnud.

Madridi Atletico alistas Simao ja Agüero väravatest võõrsil FC Copenhageni 2:0. Panathinaikos lõi teises B-grupis mängus Ateenas Moskva Lokomotiivi 2:0 — viimase kahekümne minutiga lõi Dimitrios Salpingidis kaks väravat.

Jon Dahl Tomassoni väravad aitasid Villarrealil alistada 2:0 IF Elfsborgi ja Hispaania klubi on esimene, kes C-grupist edasipääsu taganud.

D-alagrupis olid eile võidukad Hamburg ja Basel, kes mõlemad kindlustasid ka koha 32 parema hulka. Täiseduga jätkav Hamburg võitis kahe lõpuminutite värava abil Zagrebis kohaliku Dinamo 2:0. Baseli 1:0 võidumängus Branni üle lõi otsustava värava poolkaitsja Carlitos 40. minutil.