Lõpuminutitel sai Liverpool ka kolmandat korda palli kodumeeskonna väravavõrku, kuid pärast pikka ootamist vilistati videokohtuniku abiga Sadio Manele suluseis.

Mane oli ka see, kes Liverpooli 3. minutil juhtima viis. Mõned minutid hiljem jäi Liverpool ilma oma põhikeskkaitsjast Virgil van Dijkist, kellele tegi pärast suluseisu tähistavat vilet jõhkra vea Evertoni väravavaht Jordan Pickford. Van Dijk vahetati 8. minutil välja Joe Gomezi vastu.

19. minutil viigistas seisu Michael Keane, kes lükkas peaga sisse James Rodriguezi nurgalöögi. Teist korda läks Liverpool juhtima Mohamed Salah' 72. minuti väravast. 81. minutil viigistas peaga mänguskoori Dominic Calvert-Lewin, kes sai suurepärase tsenderduse Lucas Dignelt.

90. minutil sai punase kaardi Evertoni brasiillasest ründaja Richarlison, kes lendas keskringis palli pärast võideldes sisse Thiago Alcantarale.

Kolmandal üleminutil pani palli võrku Jordan Henderson, kuid VAR-i otsusega see värav tühistati.

Mane värav kahe minuti ja 15 sekundi möödudes oli Liverpooli kiireim tabamus Premier League'i Merseyside'i derbis. Nende meeskondade vahelises kohtumises on löödud üks värav veel kiiremini (ühe minuti möödudes 1999. aasta aprillis Olivier Dacourt Evertonist).

Everton pole aga Liverpoolist Premier League'is jagu saanud 19 mängu järjest. Viimane võit Inglise meistriliigas saadi linnarivaali üle täpselt 10 aastat tagasi 2010. aasta 17. oktoobril tulemusega 2:0.