Trezeguet: mind sunniti Juventusesse jääma

 (15)
Pavel Nedved ja David Trezeguet, Juventus
AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpallikoondise ründaja David Trezeguet teatas, et kokkuleppemängude skandaalis süüdi mõistetud ja Serie B-sse langetatud Torino Juventus sundis teda klubisse edasi jääma.

“Juventuse peatreener Didier Deschamps sõnas mulle: sa jääd siia,” teatas Trezeguet Prantsusmaa spordiväljaandele L’Equipe.

“Loomulikult võttis mul selle olukorra leppimine aega. Kui mängija on seitse aastat UEFA Meistrite Liigas pallinud, ei ole see lihtne, ei mulle ega teistele,” lisas ründaja.

Trezeguet, kes on olnud Juventuses alates 2000. aastast, sõnas, et tal polnud muud võimalust kui Juventusesse edasi jääda. “Klubi juhtkond andis mulle kohe alguses mõista, et ma pean jääma. Mul polnud võimalust lahkumiseks.”

MM-i finaalmängus Itaalia vastu penaltiseerias eksinud 28-aastane Trezeguet tunnistas samas, et kaalus peale maailmameistrivõistlusi ka rahvuskoondise eest mängimise lõpetamist. Juventuse ründaja on löönud Prantsusmaa koondises 66 mänguga kokku 32 väravat, kuid ei kuulu meeskonna peatreeneri Raymond Domenechi esimesse ründevalikusse.

Futboliit (talgpall)