Tohutu osturalli tulekul? Zidane'ile antakse Realis üleminekuturul vabad käed

 (12)
Tohutu osturalli tulekul? Zidane'ile antakse Realis üleminekuturul vabad käed
Zinedine ZidaneFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU, AFP/Scanpix

Madridi Reali president Florentino Perez meelitas Zinedine Zidane'i tagasi klubi peatreeneriks lubadusega, et Zidane saab varasemast rohkem kaasa rääkida klubi üleminekupoliitikas.

Hispaania meedia teatel on Zidane esitanud Perezile portsu nõudmisi ning nimetanud ka mängijad, keda ta kindlasti sooviks Realis mängimas näha: esimeseks nimeks olevat väidetavalt Chelsea kaitsev poolkaitsja N'Golo Kante, aga tähtedest kubisevas listis on väidetavalt veel ka Eden Hazard, Paul Pogba, Kylian Mbappe, Lucas Hernandez ja Sadio Mane.

Zidane'i naasmine võib ühtlasi tähendada ka seda, et Realis saab peagi läbi ka Gareth Bale'i aeg - waleslase suhted Zidane'iga ei olnud kõige soojemad ka kahe ja poole hooaja jooksul, mil Zidane varem Reali tüüris.

Kindlasti ei ole reaalne, et Zidane kogu oma ostunimekirja ka saab - seda oleks juba UEFA finantsilise ausa mängu reeglitega raske kooskõlla viia. Küll võib aga Zidane'i naasmine Reali etteotsa tähendada seda, et mitmed Prantsuse koondise tippmängijad oleksid varasemast meelsamini valmis Reali siirduma.

Futboliit (talgpall)