Liverpool sai tänu Amsterdami Ajaxi puurivahi Andre Onana eksimusele hollandlaste üle 1:0 võidu ja tagas esimesena edasipääsu D-alagrupist. Onana tuli Neco Williamsi tsenderduse järel väravast välja, kuid ei küündinud pallini ja Curtis Jones lükkas selle tühja võrku.

FC Portole piisas kodus Manchester City vastu 0:0 viigist, et C-alagrupis inglaste kõrval teisena edasipääs tagada, sest Marseille võitis samal ajal 2:1 Olympiakost.

B-alagrupis suutis Donetski Šahtar sel hooajal juba teistkordselt Madridi Reali üle mängida, kui võttis kodus 2:0 võidu. Ukrainlaste väravad lõid teisel poolajal vahetusmehed Dentinho ja Manor Solomon. Mõlemal klubil on nüüd tabelis 7 punkti, millega jagatakse teist kohta, kuid omavahelised mängud on Šahtari kasuks.

Väga raskes seisus olnud Milano Inter suutis oma lootused ellu jätta, kui võitis võõrsil grupi liidrit Mönchengladbachi Borussiat 3:2. Kaks väravat lõi teise poolaja keskel Romelu Lukaku.

Nädala pärast peetavas viimases voorus võõrustab Real (7 punkti) Borussiat (8), Šahtar (7) sõidab külla Interile (5).