Tamme staadionile oli pilvisel sügispäeval kogunenud 300 inimest vaatama, kuidas selgitatakse Tartu parimat jalgpallimeeskonda. Paraku tuli neil pettuda, sest parimat ei selgunud.

Võitluslikult kulgenud kohtumise esimest poolaega dikteeris mõnevõrra Tammeka. Alguses olid head võimalused Markus Jürgensonil ja Kristjan Tiirikul, aga vihmast libedal ja mudasel väljakul ei tulnud nende sooritused piisavalt hästi välja ning häid võimalusi ei realiseeritud.

Pärast pausi tulid mõlemad meeskonnad väljakule sooviga võita, aga veelgi suurema sooviga mitte kaotada. Teine poolaeg kulges võrdses heitluses, aga suhteliselt väheste, isegi poolikute, väravavõimalustega. Mõlemad meeskonnad panid suurt rõhku kaitsele ning sellest tulenevalt lõppeski mäng 0:0.

Tammeka esindusmeeskonna peatreener Sergei Ratnikov pidas mängu rahuldavaks, tulemust mitte. „Oli väga pingeline mäng, aga me ei kasutanud oma võimalusi esimesel poolajal ära. Teisel poolajal läks mäng juba võrdseks ja mõlemad kartsid eksida ja kaotada,” sõnas Ratnikov. „Meil sureb lootus viimasena. Kui nemad kaotavad nüüd kõik kohtumised ja meie teenime kuus punkti, siis on viies koht täiesti reaalne.”

Tammeka poolkaitsja Ott Meeritsa sõnul oli väga võitluslik kohtumine. „Esimesel poolajal ei löönud me oma võimalusi ära. Aga teisel tapsid nad mängu ära, nii et kummalgi ei olnud erilisi šansse,” sõnas Meerits. „Kõik me tahtsime võitu ja andsime endast parima, aga sel korral ei piisanud suuremast tahtmisest.”

Kolm vooru enne meistriliiga lõppu paikneb Tammeka tabelis kuuendal kohal. JK Maagist jäädakse endiselt maha 5 punktiga, ent JK Vaprus Pärnut edestatakse 9 punktiga. Tammeka on kogunud 33 mänguga 42 punkti, löönud 44 ning sisse lasknud 52 väravat. Meistrivõistlusi juhib FC Levadia Tallinn 87 punktiga edestades JK Trans Narvat kaheksa punktiga.

Tammeka järgmine mäng on kolmapäeval, 25. oktoobril, kui Kadrioru staadionil kohtutakse FC Levadiaga. Selle hooaja viimane kodumäng on pühapäeval, 29. oktoobril kell 14.00 Annelinna staadionil ning siis võõrustatakse Pärnu Vaprust.