Levadia viis Tammeka vastu juhtima Vitoldas Cepauskas 61. mänguminutil, lõppseisu 2:0 vormistas Konstantin Vassiljev 80. minutil. Levadia lähim jälitaja Narva Trans kaotas samal ajal FC Florale 2:3 ja jääb nüüd kaks vooru enne meistriliiga lõppu Levadiast maha juba 11 punktiga.

Trans asus A. Le Coq Arenal peetud kohtumises küll Flora vastu kahel korral juhtima Dmitri Lipartovi väravatest, kuid Tallinna klubi poolel vastas kahel korral tabamusega Gert Kams ja võiduvärava lõi Vjatšeslav Zahovaiko 71. minutil.

Teistes mängudes alistas Viljandi Tulevik Pärnus 2:1 sealse Vapruse, Valga Warrior ja Lasnamäe Ajaxi mäng lõppes 0:0 ning Tartu Maagi ja tiitlikaitsja TVMK kohtumine 1:1.

Kaks vooru enne Meistriliiga lõppu on kuldmedali taganud Levadial 90 punkti, järgnevad Narva Trans 79 ja FC Flora 76 punktiga. Tiitlikaitsja TVMK lootused esikolmikusse jõuda on kustunud, sest neil on 34. mängu järel 69 punkti.

Levadia rivistuses krooniti Eesti meistriteks: väravavahid Artur Kotenko. Modestas Stonys ja Sergei Lepmets, kaitsjad Anton Aristov, Vitoldas Čepauskas, Andrei Kalimullin, Marek Lemsalu, Darius Regelskis, Tihhon Šišov ja Taavi Таmmо, poolkaitsjad Aleksandr Dmitrijev, Marius Dovydenas, Vitali Leitan, Deniss Malov, Konstantin Nahk, Sander Puri, Maksim Smirnov, Taijo Teniste ja Konstantin Vassiljev ning ründajad Nikita Andrejev, Tarmo Kink, Kristian Marmor, Eino Puri, Ats Purje, Vladimir Voskoboinikov, Indrek Zelinski ja Andrei Šadrin.