Tagasilöök Saksamaa jalgpallile: terve Dresdeni Dynamo meeskond pandi kaheks nädalaks karantiini

 (2)
Tagasilöök Saksamaa jalgpallile: terve Dresdeni Dynamo meeskond pandi kaheks nädalaks karantiini
Foto: REUTERS/SCANPIX

Saksamaa jalgpalli plaan järgmisel nädalavahetusel mängudega jätkata sai suure tagasilöögi, sest esiliigameeskond Dresdeni Dynamo läheb kahe positiivse koroonaproovi tõttu 14 päevaks karantiini.

Dresden on 2. Bundesliga tabelis viimasel real ning pidanuks 17. mail kohtuma Hannoveriga, kuid klubi sõnul ei saa nad sellele mängule tulla. Pärast seda, kui kaks meeskonna liiget andsid positiivse koroonaproovi, käskis Dresdeni tervishoiuamet mängijatel ja treeneritel end kaheks nädalaks karantiini panna, vahendab Eurosport.

Positiivsed koroonajuhtumid avastati klubis laupäeval. Klubi sõnul pole mehed, kellele lubati täielikku anonüümsust, viiruse sümptomeid näidanud.

Bundesliga juhid pole veel kommenteerinud, kas edasi lükatakse vaid Dresdeni mängud või lükkab see edasi kogu liiga taasalustamise.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)