Kohtumine algas külaliste jaoks suurepäraselt, kui juba 12. minutiks oldi 2:0 ees. Kuuendal minutil avas Juventuse eest skoori Danilo, 12. minutil duubeldas eduseisu Gonzalo Higuain. Poolajale läksid külalised aga minimaalses eduseisus, kui Sassuolo poolelt oli ühe värava tagasi löönud Filip Djuricic.

Teist poolaega alustas teravamalt juba Sassuolo ning ning 54. minutiks olid võõrustajad tänu Domenico Berardi ja Francesco väravatele omakorda 3:2 ees. Juventuse päästis kaotusest lõpuks Alex Sandro, kes oli täpne 64. minutil.

Viigipunkti teeninud Juventus kindlustas liidrikohta, olles nüüdseks kogunud 77 silma. Torino võistkonna õnneks jätkus Rooma Lazio kehv seeria, kui Udinese vastu ei suudetud enamat väravateta viigist. Rooma klubi hoiab 69 silmaga kolmandat kohta. Kahe võistkonna vahele jääb veel Atalanta, kes on Laziost vaid punktiga ees.