Manchester United alustas kohtumist märksa teravamalt ja jõudis sihile 17. minutil. Mänguskoori avas kaitsja John O'Shea, kes pääses karistusalas vabalt löögile ja saatis palli Manuel Almuniale püüdmatult Arsenali väravasse - 1:0.

Almunia tegi seejärel mitu hiilgetõrjet, päästes Arsenali suuremasse kaotusseisu jäämisest.

66. minutil lõi Cristiano Ronaldo võimsa kauglöögi latti. Kümme minutit hiljem pääses vahetusest mängu sekkunud Ryan Giggs Almuniaga üks-ühele ja lõi värava, kui seda ei loetud, sest väljakukohtunik vilistas suluseisu.

Kohtumise lõpus üritas tugevamalt ka Arsenal, kuid kumbki meeskond enam väravani ei jõudnud. Poolfinaali kordusmängu Londonis alustatakse ManU 1:0 eduseisus.

ManU poolel, kes on nüüd Meistrite Liigas püsinud kaotuseta  25. järjestikuses kohtumises, jäi vigastuse tõttu eemale kaitsja Gary Neville. Arsenali ridades olid sama probleemiga väljas Gael Clichy ja Robin van Persie. Viimastes mängudes heasse vormi tõusnud Andrei Aršavin ei saa Arsenali eest Meistrite liigas vähemalt sel hooajal kaasa teha, sest mängis hooaja algul Peterburi Zeniidi eest.

Meeskondade koosseisud:
Manchester United: Van der Sar, Evra, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Fletcher, Carrick, Anderson, Ronaldo, Rooney, Tevez.
Vahetusmängijad: Foster, Berbatov, Giggs, Scholes, Park, Rafael, Evans.
Arsenal: Almunia, Sagna, Gibbs, Silvestre, Toure, Diaby, Song, Fabregas, Nasri, Walcott, Adebayor.
Vahetusmängijad: Fabianski, Eduardo, Denilson, Ramsey, Djourou, Bendtner, Eboue.