Sümptomiteta Juventuse tähtmängijal tuvastati koroona

 (5)
Sümptomiteta Juventuse tähtmängijal tuvastati koroona
Cristiano Ronaldo ja Blaise MatuidiFoto: FRANCK FIFE, VINCENZO PINTO, AFP

Itaalia jalgpalli valitsev meisterklubi Torino Juventus andis teada, et prantslasest poolkaitsjal Blaise Matuidil on tuvastatud koroonaviirus.

Klubi teatel on Matuidi juba 11. märtsist saadik olnud vabatahtlikult oma kodus isolatsioonis. Kuigi poolkaitsja tunneb end hästi ning ühtegi sümptomit tal pole, näitasid viimased testid, et ta on koroonaviirusesse siiski nakatunud.

Matuidi on teine Juventuse mängumees, kes antud viirusesse haigestunud. Möödunud nädala keskel selgus, et haigeks on jäänud itaallasest keskkaitsja Daniele Rugani.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)