Nimelt vahetati Ronaldo juba 55. minutil välja ning peatreener Maurizio Sarri otsuses pettunud portugallane liikus pingi asemel otse riietusruumi ja lahkus juba enne kohtumise lõppu staadionilt. Sarri avaldas pärast kohtumist, et Ronaldot on vaevamas kerge põlvevigastus. Tegu oli teise järjestikuse kohtumisega, kus Ronaldo enne matši lõppu välja võeti.

Itaalia väljaande Gazzeta dello Sport andmetel polnud Juventuse klubi juhtkond ega ka tiimikaaslased portugallase käitumise üle rõõmsad. Klubi otsustas Ronaldole distsipliini rikkumise eest trahvi mitte määrata, kuid portugallasega soovitakse tema naasmise korral kohtuda ja tema käitumise üle arutada.

Juventuse president võttis sel teemal juba mängumehe agendi Jorge Mendesiga ühendust. Praegu viibib ründetäht Portugali koondise juures, et aidata koondist eesootavates EM-valikmängudes. Ühtlasi kirjutab Gazzeta dello Sport, et Juventuse mängijad ootavad Ronaldolt vabandust oma käitumise eest.

Juventus võitis pühapäevase kohtumise 1:0. Ainsa värava lõi Paulo Dybala, kes sekkus 55. minutil mängu Cristiano Ronaldo asemel.