Ragnar Klavani endine klubikaaslane Liverpoolis, Emre Can sepistas 59. minutil omavärava, millest koduväljakul mänginud Lazio 1:0 juhtima asus. Portugali kaitsja Joao Cancelo pääses teisel pool väljakut sihile 74. minutil. 87. minutil tegi Senad Lulic karistusalas saatusliku vea, mille Ronaldo minut hiljem penaltiga ära karistas.

Ronaldo tegi selle väravaga ka omamoodi ajalugu. Nimelt sai temast esimene mängija, kes löönud Serie A-s värava kaheksas järjestikuses võõrsilmängus. Kokku on ta sel hooajal sepistanud Itaalia liigas 15 kolli.

Tänane võit oli kaotuseta jätkavale Juventusele kahe viigi kõrvale 19. Lähimat rivaali Napolit edestatakse liigatabelis 11 punktiga. Klavani leivaisa Cagliari on 14. kohal.