Roma ja Palermo jätkavad Itaalias täiseduga

 (2)

AS Roma ja Palermo on alustanud Itaalia jalgpallimeistrivõistlusi kahe võiduga. AC Milan on samuti mõlemad mängud võitnud, kuid nemad alustasid hooaega -8 punktiga ja asuvad seetõttu hetkel 17. kohal.

Roma alistas viimati Siena meeskonna 3:1, samas kui Palermo võitis Lazio 2:1, teatab AFP. Teisele võidule oli lähedal ka Messina, kuid nad lasid Ascolil lüüa endale kohtumise lõpus 1:1 viigivärava.

Ascoli väravavaht Gianluca Pagliuca püstitas selles mängus uue Serie A rekordi — 39-aastane endine Itaalia koondise puurivaht on nüüd Itaalia meistriliigas pidanud 570 mängu. Eelmine väravavahtide rekord oli legendaarse Dino Zoffi käes 569 mänguga.

Teistes pühapäevastes Itaalia meistriliiga mängudes viigistasid Catania ja Atalanta 0:0, Empoli ja Chievo 1:1, Livorno alistas 1:0 Fiorentina, AC Milan 2:0 Parma ja Udinese 2:0 Torino. Laupäeval oli Reggina alistanud 2:1 Cagliari ja Inter viigistanud 1:1 Sampdoriaga.

Lazio ja Fiorentina, kes pidid kokkuleppemängude skandaali tõttu uut hooaega alustama vastavalt -11 ja -19 punktiga, on kaotanud mõlemad senipeetud mängud.

Futboliit (talgpall)