Barcelona võõrustas koduväljakul Mallorca meeskonda. Avapoolajal nähti koguni viit väravat. Kataloonia hiid läks kohtumist juhtima juba 7. minutil, kui täpne oli Antoine Griezmann.

Kõigest 10 minutit hiljem duubeldas eduseisu Lionel Messi. Ante Budimir vähendas külaliste poolelt kaotusseisu, aga Messi teine ja Luis Suareze esimene tabamus viisid Barcelona poolajaks 4:1 ette.

64. minutil oli taas täpne Budimir, aga viimane sõna jäi siiski Barcelonale, kui 83. minutil vormistas kübaratriki ja 5:2 lõppseisu Lionel Messi. Argentiinlasele oli Hispaania kõrgliigas see 35. (!) kübaratrikiks, millega ta möödus Cristiano Ronaldost. Seni oli mõlema mehe arvel neid 34.

Barcelona kerkis ühtlasi taas tabelit juhtima. Sarnaselt neile on ka Madridi Realil 34 silma, aga parem väravatevahe annab eelise Kataloonia klubile.